ebm-papst W3G300-BV24-01 fläkt
SKU:
W3G300-BV24-01
Fan Tubeaxial 26VDC Round – 330mm Dia Ball 1512.0 CFM (42.34m³/min) 6 Position Rectangular Connector
Kontakta oss för bulkpris
$500,37
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | W3G300-BV24-01 |
| Buller: | – |
| Luftflöde: | 1512,0 CFM (42,34m³/min) |
| Effekt (watt): | 205 W |
| Spänning - Nominell: | 26VDC |
| RPM: | 3160 VARV PER MINUT |
| Uppsägning: | Rektangulärt kontaktdon med 6 positioner |
| Tillverkare: | ebm-papst |
| Storlek / Dimension: | Rund - 330 mm dia |
| Bredd: | 76,50 mm |
| Statiskt tryck: | – |
| Lagertyp: | Boll |
| Fläkttyp: | Röraxial |
| Funktioner: | PWM-kontroll |
| Ingressskydd: | IP69K - dammtät, vattenstrålar för höga temperaturer, vattentät |
| Driftstemperatur: | -40 ~ 203°F (-40 ~ 95°C) |
| Godkännande organ: | – |
| Vikt: | 2 kg (4,4 lbs) |
| Serie: | W3G300 |
| Nominell strömstyrka (ampere): | 7.90A |
| Spänningsintervall: | 16 ~ 32VDC |
| Material - Ram: | Polyamid (PA), Nylon |
| Material - Blad: | Polyamid (PA), Nylon |
| Detaljerad beskrivning: | Fan Tubeaxial 26VDC Round – 330mm Dia Ball 1512.0 CFM (42.34m³/min) 6 Position Rectangular Connector |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Buller |
10,0dB(A) |
| Luftflöde | |
| Effekt (watt) | |
| Spänning - Nominell | |
| VARVTAL | |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "ebm-papst W3G300-BV24-01 fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
ADDA AD0412HB-C5B Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
EBMPAPST 3314NHH Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$43,09
SKU:
3314NHH
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
Sanyo 9WF0424H7D03 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
Delta BCB1012GJ-01 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
ADDA AD1212UB-A31GL Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.