ebm-papst W3G250-CL53-11 fläkt
SKU:
W3G250-CL53-11
Fan Tubeaxial 230VAC Round – 320mm Dia Ball 827.5 CFM (23.17m³/min) 3 Wire Leads, 4 Wire Leads
Kontakta oss för bulkpris
€389,67
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | W3G250-CL53-11 |
| Tillverkare: | ebm-papst Inc. |
| Spänning - Nominell: | 230VAC |
| Luftflöde: | 827,5 CFM (23,17m³/min) |
| Buller: | – |
| Effekt (watt): | 145W |
| RPM: | 2950 VARV PER MINUT |
| Bredd: | 96,00 mm |
| Fläkttyp: | Röraxial |
| Serie: | W3G250 |
| Storlek / Dimension: | Rund - 320 mm dia |
| Statiskt tryck: | 0,642 i H2O (160,0 Pa) |
| Lagertyp: | Boll |
| Funktioner: | PWM-styrning, hastighetssensor (Tach), termiskt överbelastningsskydd (TOP) |
| Uppsägning: | 3 trådledare, 4 trådledare |
| Ingressskydd: | IP54 - dammskyddad, vattentålig |
| Driftstemperatur: | -13 ~ 140°F (-25 ~ 60°C) |
| Godkännande organ: | CE, CSA, UL |
| Beskrivning: | EC AXIELL VENTILATOR |
| Detaljerad beskrivning: | Fan Tubeaxial 230VAC Round – 320mm Dia Ball 827.5 CFM (23.17m³/min) 3 Wire Leads, 4 Wire Leads |
| Delstatus: | Aktiv |
| Nominell strömstyrka (ampere): | – |
| Spänningsintervall: | – |
| Material - Ram: | Stål |
| Material - Blad: | Polypropylen (PP) |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Uppsägning | |
| Buller |
10,7 dBA |
| Luftflöde | |
| Effekt (watt) | |
| Spänning - Nominell | |
| VARVTAL | |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "ebm-papst W3G250-CL53-11 fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
ADDA AG06012UB257102 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
€5,46
SKU:
AG06012UB257102
FLOWMAX A90L-0001-0396 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
€43,13
SKU:
A90L-0001-0396
IYPE A290-0241-T071 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
€49,76
SKU:
A290-0241-T071
ETRI 125LG2282010 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
€60,25
SKU:
125LG2282010
Sanyo 109L0628KJ4H05 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
€32,06
SKU:
109L0628KJ4H05
EBMPAPST 3314NHH Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
€40,07
SKU:
3314NHH

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.