ebmpapst W3G200-HD01-03 Fläkt
SKU:
W3G200-HD01-03
Kontakta oss för bulkpris
$454,37
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | EBM-Papst |
| Spänning:: | 230V |
| Kraft: | 54W |
| Varvtal (RPM): | 2900 |
| Fläkttyp: | Axiell |
| Nuvarande: | 0.55A |
| AC/DC: | AC-fläktar |
| Lager: | Boll |
| Form: | Fyrkant |
| Serie: | W3G200 |
| Statiskt tryck: | 0,385 i H2O (96,0 Pa) |
| Blad_material: | Polypropylen (PP) |
| Ram_material: | Aluminium |
| Storlek: | 225 mm x 225 mm x 80 mm |
| Tillverkare: | EBM-Papst |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Kraft |
54W |
| Spänning |
230(V) |
| Varvtal per minut |
2900 |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "ebmpapst W3G200-HD01-03 Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
ADDA AD0824XB-F79DS Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Betygsatt 0 av 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
IYPE A290-0241-T071 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
Sanyo 109L0628KJ4H05 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
ADDA AD0412HB-C5B Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.