ebm-papst W2S130-AA25-65 fläkt
SKU:
W2S130-AA25-65
Fläkt röraxial 115VAC rund - 150 mm diameter boll 223,6 CFM (6,26 m³/min) 2 plintar
Kontakta oss för bulkpris
$64,17
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | W2S130-AA25-65 |
| Tillverkare: | ebm-papst Inc. |
| Spänning - Nominell: | 115VAC |
| Luftflöde: | 223,6 CFM (6,26m³/min) |
| Buller: | 53,0dB(A) |
| Effekt (watt): | 40.00W |
| RPM: | 3250 VARV PER MINUT |
| Bredd: | 55,00 mm |
| Fläkttyp: | Röraxial |
| Serie: | W2S130 |
| Storlek / Dimension: | Rund - 150 mm dia |
| Statiskt tryck: | – |
| Lagertyp: | Boll |
| Funktioner: | Termiskt överbelastningsskydd (TOP) |
| Uppsägning: | 2 plintar |
| Ingressskydd: | IP20 |
| Driftstemperatur: | -13 ~ 194°F (-25 ~ 90°C) |
| Godkännande organ: | CE, CSA, UL, VDE |
| Beskrivning: | FLÄKT AXIAL 150X55MM 115VAC TRÅD |
| Detaljerad beskrivning: | Fläkt röraxial 115VAC rund - 150 mm diameter boll 223,6 CFM (6,26 m³/min) 2 plintar |
| Delstatus: | Aktiv |
| Nominell strömstyrka (ampere): | 0.470A |
| Spänningsintervall: | – |
| Material - Ram: | Aluminium |
| Material - Blad: | Stål |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Uppsägning | |
| Buller |
53,0dB(A) |
| Luftflöde | |
| Effekt (watt) | |
| Spänning - Nominell | |
| VARVTAL | |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "ebm-papst W2S130-AA25-65 fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
ADDA AD0412HB-C5B Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
Costech A17M23SWB MT0 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
ADDA AD0824XB-F79DS Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
Delta BCB1012GJ-01 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
Sofasco A12038V1HBT Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
Delta AFB0405VHA Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.