ebmpapst W2S130-AA03-49 Fläkt
SKU:
W2S130-AA03-49
Kontakta oss för bulkpris
$53,96
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | ebm-papst Inc. |
| Buller: | 53,0 dB(A) |
| Spänning:: | 115/230VAC |
| Luftflöde: | 223,6 CFM (6,26 m?/min) |
| Fläkttyp: | Röraxial |
| Uppsägning: | 2 trådkablar |
| Bredd: | 55,00 mm |
| Funktioner: | Dubbel spänning |
| Serie: | W2S130 |
| Statiskt tryck: | – |
| Beskrivning: | FLÄKT AXIELL 150X55MM 115/230VAC |
| Storlek / Dimension: | Rund - 150 mm dia |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (obegränsad) |
| Lagertyp: | Boll |
| Godkännanden: | CSA, UL, VDE |
| Spänningsintervall: | – |
| Effekt (watt): | 38.00W |
| Driftstemperatur: | – |
| Material - Ram: | Aluminium |
| Material - Blad: | Stål |
| Livslängd @ Temp: | – |
| Ingressskydd: | – |
| Nuvarande betyg: | – |
| Tillverkare: | ebm-papst Inc. |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Buller |
53,0 dB(A) |
| Luftflöde |
223,6 CFM (6,26 m?/min) |
| Spänning |
115/230VAC |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "ebmpapst W2S130-AA03-49 Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
A2E200-AF05-15 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
Delta BCB1012GJ-01 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
ADDA AD0824XB-F79DS Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
IYPE A290-0241-T071 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
EBMPAPST 3314NHH Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$43,09
SKU:
3314NHH

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.