ebmpapst W2G130-AA33-01 Fläkt
SKU:
W2G130-AA33-01
Kontakta oss för bulkpris
$151,35
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | EBM-Papst |
| Buller: | 51 dBA |
| Spänning:: | 24V |
| Kraft: | 16W |
| Varvtal (RPM): | 3150 |
| Luftflöde: | 203,0 CFM (5,75 m?/min) |
| Fläkttyp: | Axiell |
| AC/DC: | DC-fläktar |
| Uppsägning: | 2 trådar |
| Lager: | Boll |
| Form: | Runda |
| Serie: | W2G130 |
| Blad_material: | Stål |
| Ram_material: | Aluminium |
| Storlek: | 150 mm x 150 mm x 55 mm |
| Tillverkare: | EBM-Papst |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Uppsägning | |
| Buller |
51 dBA |
| Luftflöde |
203,0 CFM (5,75 m?/min) |
| Kraft |
16W |
| Spänning |
24(V) |
| Varvtal per minut |
3150 |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "ebmpapst W2G130-AA33-01 Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
Costech A17M23SWB MT0 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
Sanyo 109P0812H704 fan
Betygsatt 0 av 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
EBMPAPST 3314NHH Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$43,09
SKU:
3314NHH
IYPE A290-0241-T071 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
ADDA AD1212UB-A31GL Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.