ebm-papst W2E250-CB05-51 fläkt
SKU:
W2E250-CB05-51
Fläkt Tubeaxial 230VAC Rund - 320mm Dia Boll
Kontakta oss för bulkpris
$142,50
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | W2E250-CB05-51 |
| Tillverkare: | ebm-papst Inc. |
| Spänning - Nominell: | 230VAC |
| Luftflöde: | – |
| Buller: | – |
| Effekt (watt): | 190W |
| RPM: | 2800 VARV PER MINUT |
| Bredd: | 85,00 mm |
| Fläkttyp: | Röraxial |
| Serie: | W2E250 |
| Storlek / Dimension: | Rund - 320 mm dia |
| Statiskt tryck: | – |
| Lagertyp: | Boll |
| Funktioner: | – |
| Uppsägning: | – |
| Ingressskydd: | IP44 |
| Driftstemperatur: | – |
| Godkännande organ: | CSA, UL |
| Beskrivning: | FLÄKT AXIELL 230VAC 250MM |
| Detaljerad beskrivning: | Fläkt Tubeaxial 230VAC Rund - 320mm Dia Boll |
| Delstatus: | Aktiv |
| Nominell strömstyrka (ampere): | 0.800A |
| Spänningsintervall: | – |
| Material - Ram: | Stål |
| Material - Blad: | Stål |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Buller |
10,7 dBA |
| Luftflöde | |
| Effekt (watt) | |
| Spänning - Nominell | |
| VARVTAL | |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "ebm-papst W2E250-CB05-51 fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
ADDA AD0412HB-C5B Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
A2E200-AF05-15 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
ADDA AD0824XB-F79DS Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
Delta BCB1012GJ-01 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
FLOWMAX A90L-0001-0396 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.