ebm-papst W2D250-CH02-01 fläkt
SKU:
W2D250-CH02-01
Fläkt tubaxial, 3-fas 230/400VAC rund - 320mm Dia boll 7 trådledningar med skarvplintar
Kontakta oss för bulkpris
$567,96
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | W2D250-CH02-01 |
| Tillverkare: | ebm-papst Inc. |
| Spänning - Nominell: | 230/400VAC |
| Luftflöde: | – |
| Buller: | – |
| Effekt (watt): | 150W |
| RPM: | 2550 VARV PER MINUT |
| Bredd: | 87,00 mm |
| Fläkttyp: | Röraxial, 3-fas |
| Serie: | W2D250 |
| Storlek / Dimension: | Rund - 320 mm dia |
| Statiskt tryck: | 0,602 i H2O (150,0 Pa) |
| Lagertyp: | Boll |
| Funktioner: | Dubbel spänning |
| Uppsägning: | 7-ledarkablar med skarvterminaler |
| Ingressskydd: | IP44 |
| Driftstemperatur: | -13 ~ 113°F (-25 ~ 45°C) |
| Godkännande organ: | CE, EAC |
| Beskrivning: | FLÄKTENS AXIAL |
| Detaljerad beskrivning: | Fläkt tubaxial, 3-fas 230/400VAC rund - 320mm Dia boll 7 trådledningar med skarvplintar |
| Delstatus: | Aktiv |
| Nominell strömstyrka (ampere): | 0.240/0.410A |
| Spänningsintervall: | – |
| Material - Ram: | Stål |
| Material - Blad: | Stål |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Uppsägning | |
| Buller |
10,7 dBA |
| Luftflöde | |
| Effekt (watt) | |
| Spänning - Nominell | |
| VARVTAL | |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "ebm-papst W2D250-CH02-01 fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
Sanyo 109P0812H704 fan
Betygsatt 0 av 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
ADDA AD0824XB-F79DS Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Betygsatt 0 av 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
Sofasco A12038V1HBT Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
NMB BM4515-04W-B30 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.