ebmpapst W1G200-HH01-52 Fläkt
SKU:
W1G200-HH01-52
Kontakta oss för bulkpris
$172,43
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | EBM-Papst |
| Buller: | 60 dBA |
| Spänning:: | 48V |
| Kraft: | 45W |
| Varvtal (RPM): | 2750 |
| Luftflöde: | 591,5 CFM (16,73 m?/min) |
| Fläkttyp: | Axiell |
| AC/DC: | DC-fläktar |
| Lager: | Boll |
| Form: | Fyrkant |
| Serie: | W1G200H |
| Blad_material: | Stål |
| Ram_material: | Aluminium |
| Storlek: | 225 mm x 225 mm x 80 mm |
| Tillverkare: | EBM-Papst |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Uppsägning | |
| Buller |
60 dBA |
| Luftflöde |
591,5 CFM (16,73 m?/min) |
| Kraft |
45W |
| Spänning |
48V |
| Varvtal per minut |
2750 |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "ebmpapst W1G200-HH01-52 Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
Delta AFB0405VHA Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
Delta BCB1012GJ-01 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
ADDA AD1212UB-A31GL Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
ADDA AD0824XB-F79DS Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.