Ebmpapst W1G115-AG03-07 fan
SKU:
W1G115-AG03-07
Fan Tubeaxial 24VDC Square – 127mm L x 127mm H Ball 3 Position Rectangular Connector
Kontakta oss för bulkpris
$59,14
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | W1G115-AG03-07 |
| Buller: | – |
| Luftflöde: | – |
| Effekt (watt): | 10 W |
| Spänning - Nominell: | 24VDC |
| RPM: | 3950 VARV PER MINUT |
| Uppsägning: | Rektangulärt kontaktdon med 3 lägen |
| Tillverkare: | Ebmpapst |
| Storlek / Dimension: | Fyrkantig - 127 mm L x 127 mm H |
| Bredd: | 38,00 mm |
| Statiskt tryck: | – |
| Lagertyp: | Boll |
| Fläkttyp: | Röraxial |
| Funktioner: | Skydd mot låst rotor, hastighetssensor (tachometer) |
| Ingressskydd: | IP22 |
| Driftstemperatur: | -13 ~ 140°F (-25 ~ 60°C) |
| Godkännande organ: | – |
| Vikt: | – |
| Serie: | W1G115 |
| Nominell strömstyrka (ampere): | – |
| Spänningsintervall: | 16 ~ 28VDC |
| Material - Ram: | Aluminium |
| Material - Blad: | Stål |
| Livslängd @ Temp: | – |
| Detaljerad beskrivning: | Fan Tubeaxial 24VDC Square – 127mm L x 127mm H Ball 3 Position Rectangular Connector |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Buller |
10,0dB(A) |
| Luftflöde | |
| Effekt (watt) | |
| Spänning - Nominell | |
| VARVTAL | |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Ebmpapst W1G115-AG03-07 fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
ADDA AG06012UB257102 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
FLOWMAX A90L-0001-0396 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
Sofasco A12038V1HBT Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
A2E200-AF05-15 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.