STYLE VFA-8018-BH20 Fläkt
SKU:
VFA-8018-BH20
STYLE VFA-8018-BH20 24V 0,085A Fläkt med 2 ledningar
Kontakta oss för bulkpris
$8,69
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | STIL |
| Modell: | VFA-8018-BH20 |
| Spänning: | 24V |
| Storlek: | 80 mm x 80 mm x 20 mm |
| Typ av del: | Fläkt för kylning |
| Nuvarande: | 0.085A |
| Längd: | 80 mm |
| Bredd: | 80 mm |
| höjd: | 20 mm |
| Ledningar: | 2 |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Tillverkare | |
| Spänning |
24(V) |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "STYLE VFA-8018-BH20 Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
Sanyo 109L0628KJ4H05 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
ETRI 125LG2282010 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
ADDA AD0824XB-F79DS Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
Delta AFB0405VHA Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
IYPE A290-0241-T071 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.