ROYAL FAN UTL806A Fläkt
SKU:
UTL806A
ROYAL FAN UTL806A 220V 7/6W 2 trådars fläkt
Kontakta oss för bulkpris
$25,55
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | ROYAL FAN |
| Modell: | UTL806A |
| Kraft: | 7/6W |
| Spänning: | 220V |
| Storlek: | 80 mm mm x 80 mm mm x 25 mm mm |
| Typ av del: | Fläkt för kylning |
| Längd: | 80 mm |
| Bredd: | 80 mm |
| höjd: | 25 mm |
| Ledningar: | 2 |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "ROYAL FAN UTL806A Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
Sanyo 109P0812H704 fan
Betygsatt 0 av 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
Costech A17M23SWB MT0 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
ETRI 125LG2282010 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
EBMPAPST 3314NHH Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$43,09
SKU:
3314NHH
FLOWMAX A90L-0001-0396 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.