ROYAL UT676DX-TP(V1) Fläkt
SKU:
UT676DX-TP(V1)
ROYAL UT676DX-TP(V1) 220V 50/60Hz 43/40W 2trådsfläkt
Kontakta oss för bulkpris
$61,03
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | ROYAL |
| Modell: | UT676DX-TP(V1) |
| Kraft: | 43/40W |
| Spänning: | 220V |
| Storlek: | 172 mm x 150 mm x 51 mm |
| Typ av del: | FAN |
| Längd: | 172 mm |
| Bredd: | 160 mm |
| höjd: | 55 mm |
| Ledningar: | 2 |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Tillverkare | |
| Kraft |
43/40W |
| Spänning |
220V |
| Original |
JA |
| Skick |
Renoverad |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "ROYAL UT676DX-TP(V1) Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
ETRI 125LG2282010 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
NMB BM4515-04W-B30 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
ADDA AD1212UB-A31GL Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
FLOWMAX A90L-0001-0396 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.