Mechatronics UF190APA23-H1C2F fläkt
SKU:
UF190APA23-H1C2F
Fläktmotordrivna impellrar 230VAC Rund - 190mm Dia Boll 247,0 CFM (6,92m³/min) 4 trådkablar
Kontakta oss för bulkpris
$6,66
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | UF190APA23-H1C2F |
| Tillverkare: | Mechatronics Fan Group |
| Spänning - Nominell: | 230VAC |
| Luftflöde: | 247,0 CFM (6,92 m³/min) |
| Buller: | 63,0dB(A) |
| Effekt (watt): | 72.0W |
| RPM: | 2700 VARV PER MINUT |
| Bredd: | 70,00 mm |
| Fläkttyp: | Motoriserade impellrar |
| Serie: | UF190APA |
| Storlek / Dimension: | Rund - 190 mm dia |
| Statiskt tryck: | 1.500 i H2O (373,6 Pa) |
| Lagertyp: | Boll |
| Funktioner: | Motor med permanent delad kondensator, termiskt överbelastningsskydd (TOP) |
| Uppsägning: | 4 trådkablar |
| Ingressskydd: | – |
| Driftstemperatur: | -40 ~ 122°F (-40 ~ 50°C) |
| Godkännande organ: | CE, cUL, TUV, UL |
| Beskrivning: | PUMPHJUL 190X70MM 230VAC RING |
| Detaljerad beskrivning: | Fläktmotordrivna impellrar 230VAC Rund - 190mm Dia Boll 247,0 CFM (6,92m³/min) 4 trådkablar |
| Delstatus: | Aktiv |
| Nominell strömstyrka (ampere): | 0.300A |
| Spänningsintervall: | – |
| Material - Ram: | Aluminium |
| Material - Blad: | Polyamid (PA), Nylon |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Uppsägning | |
| Buller |
63,0dB(A) |
| Luftflöde | |
| Effekt (watt) | |
| Spänning - Nominell | |
| VARVTAL | |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Mechatronics UF190APA23-H1C2F fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
NMB BM4515-04W-B30 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
ADDA AG06012UB257102 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
Sanyo 9WF0424H7D03 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
Sanyo 109P0812H704 fan
Betygsatt 0 av 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
NMB 09225VE-24P-CT Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.