Fans-tech UF-16FC23BTHD Fläkt
SKU:
UF-16FC23BTHD
Kontakta oss för bulkpris
$69,00
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | FULLTECH |
| Spänning:: | 230V |
| Kraft: | 46/41W |
| Typ: | Fläkt för kylning |
| Längd: | 160 mm |
| Bredd: | 160 mm |
| Höjd: | 62 mm |
| Storlek: | 160 mm x 160 mm x 62 mm |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Kraft |
46/41W |
| Spänning |
230(V) |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Fans-tech UF-16FC23BTHD Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
Sanyo 9WF0424H7D03 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
IYPE A290-0241-T071 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
ADDA AD0412HB-C5B Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.