Fans-tech UF-15AC23BTH Fläkt
SKU:
UF-15AC23BTH
Kontakta oss för bulkpris
$28,41
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | FULLTECH |
| Spänning:: | 230V |
| Kraft: | 27/26W |
| Typ: | FAN |
| Längd: | 172 mm |
| Bredd: | 150 mm |
| Höjd: | 38 mm |
| Storlek: | 150 mm x 172 mm x 38 mm |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Kraft |
27/26W |
| Spänning |
230(V) |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Fans-tech UF-15AC23BTH Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
NMB BM4515-04W-B30 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
Sanyo 109L0628KJ4H05 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
Delta BCB1012GJ-01 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
Delta AFB0405VHA Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.