FULLTECH UF-12B23BTH Fläkt
SKU:
UF-12B23BTH
FULLTECH UF-12B23BTH 230V 16/14W stickproppsanslutning Fläkt
Kontakta oss för bulkpris
$21,95
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | FULLTECH |
| Modell: | UF-12B23BTH |
| Kraft: | 16/14W |
| Spänning: | 230V |
| Storlek: | 120 mm x 120 mm x 25 mm |
| Typ av del: | Fläkt för kylning |
| Längd: | 120 mm |
| Bredd: | 120 mm |
| höjd: | 25 mm |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Tillverkare | |
| Kraft |
16/14W |
| Spänning |
230(V) |
| Original |
JA |
| Skick |
Renoverad |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "FULLTECH UF-12B23BTH Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
ADDA AD0824XB-F79DS Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
Sanyo 9WF0424H7D03 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
EBMPAPST 3314NHH Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$43,09
SKU:
3314NHH
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
ETRI 125LG2282010 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.