Royal U6250MK-TP fläkt
SKU:
U6250MK-TP
Kontakta oss för bulkpris
$62,48
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | IKURA FAN |
| Spänning:: | 220/230V |
| Kraft: | 25/28W |
| Fläkttyp: | Axiell |
| AC/DC: | AC-fläktar |
| Uppsägning: | 3 trådar |
| Storlek: | 172 mm x 172 mm x 55 mm |
| Tillverkare: | IKURA FAN |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Kraft |
25/28W |
| Spänning |
220/230V |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Royal U6250MK-TP Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
ETRI 125LG2282010 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
ADDA AD0824XB-F79DS Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
ADDA AD1212UB-A31GL Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
IYPE A290-0241-T071 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.