Micronel USA U51DX-012KK-5 fläkt
SKU:
U51DX-012KK-5
Fan Blower 12VDC Rectangular/Rounded – 65mm L x 50mm H Ball 15.5 CFM (0.434m³/min) 8 Position Rectangular Connector
Kontakta oss för bulkpris
$6,00
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | U51DX-012KK-5 |
| Buller: | 62,0dB(A) |
| Luftflöde: | 15,5 CFM (0,434 m³/min) |
| Effekt (watt): | – |
| Spänning - Nominell: | 12 VDC |
| RPM: | 40676 VARVTAL |
| Uppsägning: | Rektangulärt kontaktdon med 8 positioner |
| Tillverkare: | Micronel USA |
| Storlek / Dimension: | Rektangulär/rund - 65 mm L x 50 mm H |
| Bredd: | – |
| Statiskt tryck: | 19.696 in H2O (4906.0 Pa) |
| Lagertyp: | Boll |
| Fläkttyp: | Fläkt |
| Funktioner: | Hall Sensor, Motor Winding |
| Ingressskydd: | – |
| Driftstemperatur: | -4 ~ 104°F (-20 ~ 40°C) |
| Godkännande organ: | CE |
| Vikt: | – |
| Serie: | – |
| Nominell strömstyrka (ampere): | 2.58A |
| Spänningsintervall: | 8 ~ 12.5VDC |
| Material - Ram: | Polykarbonat (PC) |
| Material - Blad: | Polyamid (PA6), Nylon 6 |
| Livslängd @ Temp: | – |
| Detaljerad beskrivning: | Fan Blower 12VDC Rectangular/Rounded – 65mm L x 50mm H Ball 15.5 CFM (0.434m³/min) 8 Position Rectangular Connector |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Buller |
62,0dB(A) |
| Luftflöde | |
| Effekt (watt) | |
| Spänning - Nominell | |
| VARVTAL | |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Micronel USA U51DX-012KK-5 fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
IYPE A290-0241-T071 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
Delta BCB1012GJ-01 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
FLOWMAX A90L-0001-0396 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
A2E200-AF05-15 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
Sanyo 109L0628KJ4H05 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.