Comair Rotron TNE2A-020174(TNE2A-19020174A) fläkt
SKU:
TNE2A 020174(TNE2A 19020174A)
Comair Rotron TNE2A 020174(TNE2A 19020174A) AC-fläkt 115V 175,5×175,5×111,8mm 340CFM 56W 65,4dBA 3480RPM Terminaler
Kontakta oss för bulkpris
$97,00
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | TNE2A 020174(TNE2A 19020174A) |
| Fläkttyp: | AC |
| Spänningsklassning: | 115 V |
| Luftflöde: | 340 CFM |
| Ungefärlig storlek: | 6,9 x 6,9 tum ; 176 x 175 mm |
| Ungefärlig tjocklek: | 4,4 tum ; 112 mm |
| Lagertyp: | Boll |
| Konfiguration: | Fyrkant |
| Nuvarande betyg: | 0.53 A |
| Frekvens: | 50 Hz ; 60 GHz |
| Maximal driftstemperatur: | 70 ¡ãC |
| Lägsta driftstemperatur: | -10 ¡ãC |
| Bullernivå: | 65 dBA |
| Effektklassning: | 56 W |
| Rotation: | CW Examen(er) |
| Serie: | Tarzan AC-serie |
| Storlek: | 6,91 x 4,4 (175,5 x 111,8) tum (mm) |
| Hastighet: | 3480 VARV PER MINUT |
| Uppsägning: | Plintar |
| Typ: | Fyrkant |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Buller |
65 dBA |
| Luftflöde |
340 CFM |
| Kraft |
56 W |
| Spänning |
115 V |
| Varvtal per minut |
3480 VARV PER MINUT |
| Tillverkare | |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Comair Rotron TNE2A-020174(TNE2A-19020174A) Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
A2E200-AF05-15 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
Sanyo 109P0812H704 fan
Betygsatt 0 av 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
NMB BM4515-04W-B30 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
Sanyo 9WF0424H7D03 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.