COMAIR ROTRON SU3A5 Fläkt
SKU:
SU3A5
Comair Rotron SU3A5 230V 13W fläkt
Kontakta oss för bulkpris
$25,65
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | Comair Rotron |
| Modell: | SU3A5 |
| spänning: | 230V |
| Varvtal (RPM): | 3250 |
| Typ: | Axiell |
| Kraft: | 13W |
| Buller: | 40,3 dBA |
| Luftflöde: | 34,0 CFM (0,96 m?/min) |
| AC/DC: | AC-fläktar |
| Storlek: | 80 mm x 80 mm x 42 mm |
| Lager: | Ärm |
| Form: | Fyrkant |
| Statiskt tryck: | 0,149 i H2O (37,1 Pa) |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Tillverkare | |
| Buller |
40,3 dBA |
| Luftflöde |
34,0 CFM (0,96 m?/min) |
| Kraft |
13W |
| Spänning |
230(V) |
| Varvtal per minut |
3250 |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "COMAIR ROTRON SU3A5 Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Betygsatt 0 av 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
EBMPAPST 3314NHH Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$43,09
SKU:
3314NHH
FLOWMAX A90L-0001-0396 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
Delta AFB0405VHA Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
NMB BM4515-04W-B30 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.