ebm-papst S4E350-AP06-81 fläkt
SKU:
S4E350-AP06-81
Fläkt Tubeaxial 230VAC Rund - 442mm Dia Ball 1295,8 CFM (36,28m³/min) Terminalblock
Kontakta oss för bulkpris
$594,45
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | S4E350-AP06-81 |
| Tillverkare: | ebm-papst Inc. |
| Spänning - Nominell: | 230VAC |
| Luftflöde: | 1295,8 CFM (36,28 m³/min) |
| Buller: | – |
| Effekt (watt): | 190W |
| RPM: | 1590 VARV PER MINUT |
| Bredd: | 176,3 mm |
| Fläkttyp: | Röraxial |
| Serie: | S4E350 |
| Storlek / Dimension: | Rund - 442mm Dia |
| Statiskt tryck: | 0,241 i H2O (60,0 Pa) |
| Lagertyp: | Boll |
| Funktioner: | – |
| Uppsägning: | Terminalblock |
| Ingressskydd: | IP44 |
| Driftstemperatur: | 55°C (131°F) |
| Godkännande organ: | CE |
| Beskrivning: | AC AXIELL VENTILATOR |
| Detaljerad beskrivning: | Fläkt Tubeaxial 230VAC Rund - 442mm Dia Ball 1295,8 CFM (36,28m³/min) Terminalblock |
| Delstatus: | Aktiv |
| Nominell strömstyrka (ampere): | 0.830A |
| Spänningsintervall: | – |
| Material - Ram: | Stål |
| Material - Blad: | Stål |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Uppsägning | |
| Buller |
10,7 dBA |
| Luftflöde | |
| Effekt (watt) | |
| Spänning - Nominell | |
| VARVTAL | |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "ebm-papst S4E350-AP06-81 fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
ADDA AG06012UB257102 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
NMB BM4515-04W-B30 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
Delta AFB0405VHA Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
EBMPAPST 3314NHH Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$43,09
SKU:
3314NHH
Delta BCB1012GJ-01 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.