Ebmpapst RL48-19/12ML fan
SKU:
RL48-19/12ML
Centrifugalfläkt 12VDC Rektangulär/rund - 75,5mm L x 75,2mm H Boll 13,0 CFM (0,363m³/min) 2 trådkablar
Kontakta oss för bulkpris
$30,00
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | RL48-19/12ML |
| Buller: | – |
| Luftflöde: | 13,0 CFM (0,363 m³/min) |
| Effekt (watt): | 5 W |
| Spänning - Nominell: | 12 VDC |
| RPM: | 3500 VARV/MIN |
| Uppsägning: | 2 trådkablar |
| Tillverkare: | Ebmpapst |
| Storlek / Dimension: | Rektangulär/rund - 75,5 mm L x 75,2 mm H |
| Bredd: | 27,00 mm |
| Statiskt tryck: | – |
| Lagertyp: | Boll |
| Fläkttyp: | Fläkt, Centrifugal |
| Funktioner: | – |
| Ingressskydd: | – |
| Driftstemperatur: | -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) |
| Godkännande organ: | CSA, CE, VDE, UL |
| Vikt: | – |
| Serie: | RL48 |
| Nominell strömstyrka (ampere): | – |
| Spänningsintervall: | 8 ~ 15VDC |
| Material - Ram: | Plast, glasfiberförstärkt |
| Material - Blad: | Plast, glasfiberförstärkt |
| Livslängd @ Temp: | Varierar beroende på temperatur |
| Detaljerad beskrivning: | Centrifugalfläkt 12VDC Rektangulär/rund - 75,5mm L x 75,2mm H Boll 13,0 CFM (0,363m³/min) 2 trådkablar |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Buller |
10,0dB(A) |
| Luftflöde | |
| Effekt (watt) | |
| Spänning - Nominell | |
| VARVTAL | |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Ebmpapst RL48-19/12ML fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
Costech A17M23SWB MT0 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
Sanyo 109L0628KJ4H05 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
EBMPAPST 3314NHH Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$43,09
SKU:
3314NHH
IYPE A290-0241-T071 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
NMB BM4515-04W-B30 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.