ebmpapst RG160-28/14NTDA Fläkt
SKU:
RG160-28/14NTDA
Kontakta oss för bulkpris
$283,97
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | EBM-Papst |
| Spänning:: | 24V |
| Kraft: | 64W |
| Varvtal (RPM): | 4200 |
| Luftflöde: | 181,3 CFM (5,13 m?/min) |
| Fläkttyp: | Fläkt |
| AC/DC: | DC-fläktar |
| Uppsägning: | 2 trådar |
| Funktioner: | Temperaturgivare |
| Lager: | Boll |
| Form: | Fyrkant |
| Serie: | RG160NTD |
| Blad_material: | Plast, glasfiberförstärkt |
| Ram_material: | Plast, glasfylld |
| Storlek: | 220 mm x 220 mm x 56 mm |
| Tillverkare: | EBM-Papst |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Uppsägning | |
| Luftflöde |
181,3 CFM (5,13 m?/min) |
| Kraft |
64W |
| Spänning |
24(V) |
| Varvtal per minut |
4200 |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "ebmpapst RG160-28/14NTDA Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
ADDA AD0824XB-F79DS Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
Delta BCB1012GJ-01 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
Sofasco A12038V1HBT Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
ADDA AD1212UB-A31GL Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
ADDA AG06012UB257102 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.