ebmpapst RG125-19/14N Fläkt
SKU:
RG125-19/14N
Kontakta oss för bulkpris
$65,32
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | EBM-Papst |
| Buller: | 58 dBA |
| Spänning:: | 24V |
| Kraft: | 5W |
| Varvtal (RPM): | 2550 |
| Luftflöde: | 51,5 CFM (1,46 m?/min) |
| Fläkttyp: | Fläkt |
| AC/DC: | DC-fläktar |
| Uppsägning: | 2 trådar |
| Lager: | Boll |
| Form: | Fyrkant |
| Serie: | RG125DC |
| Blad_material: | Plast, glasfiberförstärkt |
| Ram_material: | Plast, glasfylld |
| Storlek: | 180 mm x 180 mm x 40 mm |
| Tillverkare: | EBM-Papst |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Uppsägning | |
| Buller |
58 dBA |
| Luftflöde |
51,5 CFM (1,46 m?/min) |
| Kraft |
5W |
| Spänning |
24(V) |
| Varvtal per minut |
2550 |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "ebmpapst RG125-19/14N Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
FLOWMAX A90L-0001-0396 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
Delta BCB1012GJ-01 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
Sanyo 9WF0424H7D03 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
Sanyo 109P0812H704 fan
Betygsatt 0 av 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
ADDA AG06012UB257102 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.