Omron R87T-A4A05H fläkt
SKU:
R87T-A4A05H
Fläkt Tubeaxial 200VAC Rund - 150mm Dia Boll 203,4 CFM (5,70m³/min) 2 trådkablar
Kontakta oss för bulkpris
$47,44
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | R87T-A4A05H |
| Tillverkare: | Omron Electronics Inc-EMC Div |
| Spänning - Nominell: | 200VAC |
| Luftflöde: | 203,4 CFM (5,70m³/min) |
| Buller: | 58,0dB |
| Effekt (watt): | 48.00W |
| RPM: | 3100 VARV PER MINUT |
| Bredd: | 38,00 mm |
| Fläkttyp: | Röraxial |
| Serie: | R87T |
| Storlek / Dimension: | Rund - 150 mm dia |
| Statiskt tryck: | 0,430 i H2O (107,1 Pa) |
| Lagertyp: | Boll |
| Funktioner: | – |
| Uppsägning: | 2 trådkablar |
| Ingressskydd: | – |
| Driftstemperatur: | -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) |
| Godkännande organ: | CSA, UL |
| Beskrivning: | FLÄKT AXIAL 150X38MM 200VAC TRÅD |
| Detaljerad beskrivning: | Fläkt Tubeaxial 200VAC Rund - 150mm Dia Boll 203,4 CFM (5,70m³/min) 2 trådkablar |
| Delstatus: | Aktiv |
| Nominell strömstyrka (ampere): | 0.220A |
| Spänningsintervall: | – |
| Material - Ram: | Aluminium |
| Material - Blad: | Zink |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Uppsägning | |
| Buller |
58,0dB |
| Luftflöde | |
| Effekt (watt) | |
| Spänning - Nominell | |
| VARVTAL | |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Omron R87T-A4A05H fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
ETRI 125LG2282010 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
Costech A17M23SWB MT0 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
Sanyo 109P0812H704 fan
Betygsatt 0 av 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
FLOWMAX A90L-0001-0396 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
ADDA AG06012UB257102 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.