ebm-papst R2E225-BE51-09 fläkt
SKU:
R2E225-BE51-09
Fläkt Motoriserade impellrar 115VAC Rund - 225mm Dia Boll 756,0 CFM (21,17m³/min) 4 trådkablar
Kontakta oss för bulkpris
$206,45
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | R2E225-BE51-09 |
| Tillverkare: | ebm-papst Inc. |
| Spänning - Nominell: | 115VAC |
| Luftflöde: | 756,0 CFM (21,17m³/min) |
| Buller: | 75,0dB(A) |
| Effekt (watt): | 185W |
| RPM: | – |
| Bredd: | 107,0 mm |
| Fläkttyp: | Motoriserade impellrar |
| Serie: | R2E225 |
| Storlek / Dimension: | Rund - 225 mm dia |
| Statiskt tryck: | – |
| Lagertyp: | Boll |
| Funktioner: | – |
| Uppsägning: | 4 trådkablar |
| Ingressskydd: | – |
| Driftstemperatur: | – |
| Godkännande organ: | CSA, UL |
| Beskrivning: | FLÄKT IMP MTRZD 225X107MM 115VAC |
| Detaljerad beskrivning: | Fläkt Motoriserade impellrar 115VAC Rund - 225mm Dia Boll 756,0 CFM (21,17m³/min) 4 trådkablar |
| Delstatus: | Aktiv |
| Nominell strömstyrka (ampere): | – |
| Spänningsintervall: | – |
| Material - Ram: | – |
| Material - Blad: | Polyamid (PA), Nylon |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Uppsägning | |
| Buller |
75,0dB(A) |
| Luftflöde | |
| Effekt (watt) | |
| Spänning - Nominell | |
| VARVTAL | |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "ebm-papst R2E225-BE51-09 fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
Sanyo 9WF0424H7D03 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
ADDA AG06012UB257102 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
NMB 09225VE-24P-CT Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
Sanyo 109L0628KJ4H05 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
ETRI 125LG2282010 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.