ebmpapst R2E220-AB06-05 Fläkt
SKU:
R2E220-AB06-05
Kontakta oss för bulkpris
$51,09
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | ebm-papst Inc. |
| Buller: | – |
| Spänning:: | 230VAC |
| Varvtal (RPM): | 3050 VARV PER MINUT |
| Fläkttyp: | Motoriserade impellrar |
| Uppsägning: | – |
| Bredd: | 71,00 mm |
| Funktioner: | – |
| Serie: | – |
| Statiskt tryck: | – |
| Beskrivning: | AC BAKÅTBÖJD MOTORISERAD IMP |
| Storlek / Dimension: | Rund - 252 mm dia |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (obegränsad) |
| Lagertyp: | Boll |
| Godkännanden: | CCC, CE, EAC |
| Spänningsintervall: | – |
| Effekt (watt): | 115W |
| Driftstemperatur: | -13 ~ 113¡ãF (-25 ~ 45¡ãC) |
| Material - Ram: | – |
| Material - Blad: | Polyamid (PA), nylon, glasfiberarmerad |
| Livslängd @ Temp: | – |
| Ingressskydd: | IP44 |
| Nuvarande betyg: | 0.510A |
| Tillverkare: | ebm-papst Inc. |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Spänning |
230VAC |
| Varvtal per minut |
3050 VARV PER MINUT |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "ebmpapst R2E220-AB06-05 Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
Sanyo 9WF0424H7D03 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
FLOWMAX A90L-0001-0396 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
Delta BCB1012GJ-01 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
EBMPAPST 3314NHH Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$43,09
SKU:
3314NHH
ETRI 125LG2282010 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.