R2E190-AO26-30 fläkt
SKU:
R2E190-AO26-30
Kontakta oss för bulkpris
$120,50
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | R2E190-AO26-30 |
| Spänning - Nominell: | 230VAC |
| Luftflöde: | – |
| Buller: | – |
| Effekt (watt): | 80.0W |
| RPM: | 2700 VARV PER MINUT |
| Bredd: | 68,50 mm |
| Fläkttyp: | Motoriserade impellrar |
| Serie: | R2E190 |
| Storlek / Dimension: | Rund - 190 mm dia |
| Statiskt tryck: | – |
| Lagertyp: | Boll |
| Funktioner: | Kondensator, termiskt överbelastningsskydd (TOP) |
| Uppsägning: | Rektangulärt kontaktdon med 3 lägen |
| Ingressskydd: | IP44 |
| Driftstemperatur: | -13 ~ 131°F (-25 ~ 55°C) |
| Godkännande organ: | CCC, CE, CSA, UL |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Uppsägning | |
| Buller |
10,7 dBA |
| Luftflöde | |
| Effekt (watt) | |
| Spänning - Nominell | |
| VARVTAL |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "R2E190-AO26-30 fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
IYPE A290-0241-T071 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
Sanyo 109L0628KJ4H05 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
Delta BCB1012GJ-01 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
Costech A17M23SWB MT0 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
ETRI 125LG2282010 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.