ebm-papst R2E175-AC91-05 fläkt
SKU:
R2E175-AC91-05
Fläkt Motoriserade impellrar 400VAC Rund - 175mm Dia Boll 270,7 CFM (7,58m³/min) 4 trådkablar
Kontakta oss för bulkpris
$226,98
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | R2E175-AC91-05 |
| Tillverkare: | ebm-papst Inc. |
| Spänning - Nominell: | 400VAC |
| Luftflöde: | 270,7 CFM (7,58 m³/min) |
| Buller: | – |
| Effekt (watt): | 70.0W |
| RPM: | 2850 VARV PER MINUT |
| Bredd: | 63,00 mm |
| Fläkttyp: | Motoriserade impellrar |
| Serie: | R2E175 |
| Storlek / Dimension: | Rund - 175 mm dia |
| Statiskt tryck: | – |
| Lagertyp: | Boll |
| Funktioner: | Kondensator, termiskt överbelastningsskydd (TOP) |
| Uppsägning: | 4 trådkablar |
| Ingressskydd: | IP44 |
| Driftstemperatur: | 70°C |
| Godkännande organ: | CE |
| Beskrivning: | FLÄKT IMP MTRZD 175X63MM 400VAC |
| Detaljerad beskrivning: | Fläkt Motoriserade impellrar 400VAC Rund - 175mm Dia Boll 270,7 CFM (7,58m³/min) 4 trådkablar |
| Delstatus: | Aktiv |
| Nominell strömstyrka (ampere): | 0.200A |
| Spänningsintervall: | – |
| Material - Ram: | – |
| Material - Blad: | Stål |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Uppsägning | |
| Buller |
10,7 dBA |
| Luftflöde | |
| Effekt (watt) | |
| Spänning - Nominell | |
| VARVTAL | |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "ebm-papst R2E175-AC91-05 fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
ADDA AD0824XB-F79DS Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
Costech A17M23SWB MT0 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
Delta BCB1012GJ-01 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
FLOWMAX A90L-0001-0396 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
IYPE A290-0241-T071 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.