ebm-papst R2E160-AF24-10 fläkt
SKU:
R2E160-AF24-10
Fläkt 220VAC Boll
Kontakta oss för bulkpris
$6,66
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | R2E160-AF24-10 |
| Tillverkare: | ebm-papst Inc. |
| Spänning - Nominell: | 220 VAC |
| Luftflöde: | – |
| Buller: | – |
| Effekt (watt): | 90.0W |
| RPM: | 1700 VARV PER MINUT |
| Bredd: | – |
| Fläkttyp: | – |
| Serie: | R2E160 |
| Storlek / Dimension: | – |
| Statiskt tryck: | – |
| Lagertyp: | Boll |
| Funktioner: | – |
| Uppsägning: | – |
| Ingressskydd: | IP44 |
| Driftstemperatur: | -13 ~ 140°F (-25 ~ 60°C) |
| Godkännande organ: | – |
| Beskrivning: | FLÄKTKULA 220VAC |
| Detaljerad beskrivning: | Fläkt 220VAC Boll |
| Delstatus: | Aktiv |
| Nominell strömstyrka (ampere): | 0.42A |
| Spänningsintervall: | 220 ~ 240VAC |
| Material - Ram: | – |
| Material - Blad: | – |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Buller |
10,7 dBA |
| Luftflöde | |
| Effekt (watt) | |
| Spänning - Nominell | |
| VARVTAL | |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "ebm-papst R2E160-AF24-10 fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Betygsatt 0 av 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
IYPE A290-0241-T071 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
Costech A17M23SWB MT0 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.