ebmpapst R1G175-AB41-02 Fläkt
SKU:
R1G175-AB41-02
Kontakta oss för bulkpris
$91,84
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | ebm-papst Inc. |
| Buller: | 65,0 dB(A) |
| Spänning:: | 48 VDC |
| Varvtal (RPM): | 3100 VARV PER MINUT |
| Luftflöde: | 330,0 CFM (9,24 m?/min) |
| Fläkttyp: | Motoriserade impellrar |
| Uppsägning: | 4 trådkablar |
| Bredd: | 69,00 mm |
| Funktioner: | PWM-styrning, hastighetssensor (varvtal) |
| Serie: | R1G175 |
| Statiskt tryck: | – |
| Beskrivning: | FLÄKT IMP MTRZD 175X69MM 48VDC |
| Storlek / Dimension: | Rund - 175 mm dia |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (obegränsad) |
| Lagertyp: | Boll |
| Godkännanden: | CCC, CSA, UL, VDE |
| Spänningsintervall: | 36 ~ 57VDC |
| Effekt (watt): | 34.00W |
| Driftstemperatur: | -13 ~ 140¡ãF (-25 ~ 60¡ãC) |
| Material - Ram: | Plast |
| Material - Blad: | Plast |
| Livslängd @ Temp: | – |
| Ingressskydd: | – |
| Nuvarande betyg: | 0.800A |
| Tillverkare: | ebm-papst Inc. |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Uppsägning | |
| Buller |
65,0 dB(A) |
| Luftflöde |
330,0 CFM (9,24 m?/min) |
| Spänning |
48 VDC |
| Varvtal per minut |
3100 VARV PER MINUT |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "ebmpapst R1G175-AB41-02 Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
EBMPAPST 3314NHH Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$43,09
SKU:
3314NHH
Sanyo 109L0628KJ4H05 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
ADDA AG06012UB257102 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
Sofasco A12038V1HBT Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.