ebm-papst R1G133-AA65-02 fläkt
SKU:
R1G133-AA65-02
Fläktmotoriserade impellrar 48VDC Rund - 133mm Dia Boll 212,0 CFM (5,94m³/min) 4 trådkablar
Kontakta oss för bulkpris
$179,46
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | R1G133-AA65-02 |
| Tillverkare: | ebm-papst Inc. |
| Spänning - Nominell: | 48 VDC |
| Luftflöde: | 212,0 CFM (5,94m³/min) |
| Buller: | 63,0dB(A) |
| Effekt (watt): | 28 W |
| RPM: | 3900 VARV PER MINUT |
| Bredd: | 91,00 mm |
| Fläkttyp: | Motoriserade impellrar |
| Serie: | R1G133AA |
| Storlek / Dimension: | Rund - 133 mm dia |
| Statiskt tryck: | – |
| Lagertyp: | Boll |
| Funktioner: | PWM-styrning, hastighetssensor (varvtal) |
| Uppsägning: | 4 trådkablar |
| Ingressskydd: | – |
| Driftstemperatur: | -13 ~ 140°F (-25 ~ 60°C) |
| Godkännande organ: | CCC, CSA, UL |
| Beskrivning: | FLÄKT IMP MTRZD 133X91MM 48VDC |
| Detaljerad beskrivning: | Fläktmotoriserade impellrar 48VDC Rund - 133mm Dia Boll 212,0 CFM (5,94m³/min) 4 trådkablar |
| Nominell strömstyrka (ampere): | 0.700A |
| Spänningsintervall: | 36 ~ 57VDC |
| Material - Ram: | Plast |
| Material - Blad: | Plast |
| Livslängd @ Temp: | – |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Uppsägning | |
| Buller |
63,0dB(A) |
| Luftflöde | |
| Effekt (watt) | |
| Spänning - Nominell | |
| VARVTAL | |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "ebm-papst R1G133-AA65-02 fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
Delta BCB1012GJ-01 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
ADDA AG06012UB257102 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
Delta AFB0405VHA Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
NMB 09225VE-24P-CT Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
ADDA AD0412HB-C5B Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.