Interfan PO125-12D-1238B-2 Fläkt
SKU:
PO125-12D-1238B-2
Interfan PO125-12D-1238B-2
Kontakta oss för bulkpris
$22,00
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | Interfan |
| Modell: | PO125-12D-1238B-2 |
| Varvtal (RPM): | 3000 VARV PER MINUT |
| Luftflöde: | 125 CFM (3540 l/min) |
| Uppsägning: | Ledningsnät |
| Storlek: | 4,7 x 1,5 (120 x 38) tum (mm) |
| Serie: | PO-serien |
| Statiskt tryck: | 0,4 tum H2O (99,6 Pa) |
| Mått: | 4,7 x 4,7 x 1,5 tum. (120 x 120 x 38 mm) |
| Bullernivå: | 52 dBA |
| Nuvarande betyg: | 0.44 A |
| Ungefärlig storlek: | 4,7 x 4,7 tum (120 x 120 mm) |
| Ungefärlig tjocklek: | 1,5 tum (38 mm) |
| Spänningsklassning: | 12 VDC |
| Konfiguration: | Fyrkant |
| Effektklassning: | 8.52 W |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Tillverkare | |
| Luftflöde |
125 CFM (3540 l/min) |
| Varvtal per minut |
3000 VARV PER MINUT |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Interfan PO125-12D-1238B-2 Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
NMB 09225VE-24P-CT Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
ADDA AD0824XB-F79DS Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
Delta BCB1012GJ-01 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
Costech A17M23SWB MT0 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
A2E200-AF05-15 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.