Sunon PMD4806PTB2-A.(2).U.GN Fläkt
SKU:
PMD4806PTB2-A.(2).U.GN
Sunon Fans PMD4806PTB2-A.(2).U.GN DC-fläkt 48V 60x60x25mm 31,5CFM 42dBA 3,5W 6100RPM Ledningar
Kontakta oss för bulkpris
$11,00
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | PMD4806PTB2-A.(2).U.GN |
| Fläkttyp: | DC |
| Spänningsklassning: | 48 V |
| Luftflöde: | 31,5 CFM |
| Ungefärlig storlek: | 2,4 x 2,4 tum ; 60 x 60 mm |
| Ungefärlig tjocklek: | 1 tum ; 26 mm |
| Lagertyp: | Boll |
| Konfiguration: | Fyrkant |
| Nuvarande betyg: | 0.072 A |
| Material: | Plast |
| Maximal driftstemperatur: | 70 ¡ãC |
| Lägsta driftstemperatur: | -10 ¡ãC |
| Bullernivå: | 42 dBA |
| Effektklassning: | 3.5 W |
| Rotation: | CCW-examen(er) |
| Serie: | PMD-serien |
| Storlek: | 2,36 x 1 (60 x 25) In. (mm) |
| Hastighet: | 6100 VARV PER MINUT |
| Statiskt tryck: | 0,42 i H2O (105 Pa) Pa |
| Uppsägning: | Ledningsnät |
| Typ: | Fyrkant |
| Vikt: | 75 g |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Buller |
42 dBA |
| Luftflöde |
31,5 CFM |
| Kraft |
3.5 W |
| Spänning |
48 V |
| Varvtal per minut |
6100 VARV PER MINUT |
| Tillverkare | |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Sunon PMD4806PTB2-A.(2).U.GN Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
Delta AFB0405VHA Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
NMB BM4515-04W-B30 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
Sanyo 109P0812H704 fan
Betygsatt 0 av 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
ADDA AD0412HB-C5B Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
FLOWMAX A90L-0001-0396 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.