Sunon PMD1204PQBX-A.(2).F.GN fläkt
SKU:
PMD1204PQBX-A.(2).F.GN
Fan Tubeaxial 12VDC Square – 40mm L x 40mm H Ball 23.5 CFM (0.658m³/min) 3 Wire Leads
Kontakta oss för bulkpris
$7,00
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | PMD1204PQBX-A.(2).F.GN |
| Buller: | 51,5dB(A) |
| Luftflöde: | 23,5 CFM (0,658 m³/min) |
| Effekt (watt): | 6.8 W |
| Spänning - Nominell: | 12 VDC |
| RPM: | 13000 VARV PER MINUT |
| Uppsägning: | 3 trådkablar |
| Tillverkare: | Sunon |
| Storlek / Dimension: | Fyrkantig - 40 mm L x 40 mm H |
| Bredd: | 28,00 mm |
| Statiskt tryck: | 1,150 i H2O (286,5 Pa) |
| Lagertyp: | Boll |
| Fläkttyp: | Röraxial |
| Funktioner: | Hastighetssensor (Tach) |
| Ingressskydd: | – |
| Driftstemperatur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Godkännande organ: | CE, CUR, TUV, UL |
| Vikt: | 39,92 g (0,088 lb) |
| Serie: | PMD |
| Nominell strömstyrka (ampere): | 0.570A |
| Spänningsintervall: | 6 ~ 13,8VDC |
| Material - Ram: | Polybutylentereftalat (PBT) |
| Material - Blad: | Polybutylentereftalat (PBT) |
| Livslängd @ Temp: | – |
| Detaljerad beskrivning: | Fan Tubeaxial 12VDC Square – 40mm L x 40mm H Ball 23.5 CFM (0.658m³/min) 3 Wire Leads |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Buller |
51,5dB(A) |
| Luftflöde | |
| Effekt (watt) | |
| Spänning - Nominell | |
| VARVTAL | |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Sunon PMD1204PQBX-A.(2).F.GN fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
Sanyo 109P0812H704 fan
Betygsatt 0 av 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
NMB BM4515-04W-B30 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
ADDA AG06012UB257102 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
ADDA AD0824XB-F79DS Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
Delta BCB1012GJ-01 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.