Delta PFB1224EHE Fläkt
SKU:
PFB1224EHE
Kontakta oss för bulkpris
$6,67
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | DELTA |
| Buller: | 59 dBA |
| Spänning:: | 24V |
| Kraft: | 21.6W |
| Varvtal (RPM): | 4000 |
| Luftflöde: | 181,3 CFM (5,13 m?/min) |
| Fläkttyp: | Axiell |
| Nuvarande: | 1.08A |
| AC/DC: | DC-fläktar |
| Uppsägning: | 2 trådar |
| Lager: | Boll |
| Form: | Fyrkant |
| Serie: | PFB |
| Statiskt tryck: | 0,751 i H2O (187,0 Pa) |
| Blad_material: | Plast |
| Ram_material: | Plast |
| Storlek: | 120 mm x 120 mm x 38 mm |
| Tillverkare: | DELTA |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Buller |
59 dBA |
| Luftflöde |
181,3 CFM (5,13 m?/min) |
| Kraft |
21.6W |
| Spänning |
24(V) |
| Varvtal per minut |
4000 |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Delta PFB1224EHE Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
Delta BCB1012GJ-01 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
Costech A17M23SWB MT0 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
Sanyo 109L0628KJ4H05 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
ADDA AD1212UB-A31GL Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
ADDA AD0412HB-C5B Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
Delta AFB0405VHA Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.