Pelonis P1970M12BALA2A-38 fläkt
SKU:
P1970M12BALA2A-38
Fan Blower 12VDC Rectangular/Round – 193mm L x 177mm H Ball 106.4 CFM (3.01m³/min) 3 Wire Leads
Kontakta oss för bulkpris
$6,66
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | P1970M12BALA2A-38 |
| Buller: | 50,7dB(A) |
| Luftflöde: | 106,4 CFM (3,01m³/min) |
| Effekt (watt): | 28.8 W |
| Spänning - Nominell: | 12 VDC |
| RPM: | 1500 VARV PER MINUT |
| Uppsägning: | 3 trådkablar |
| Tillverkare: | Pelonis |
| Storlek / Dimension: | Rektangulär/rund - 193 mm L x 177 mm H |
| Bredd: | 72,00 mm |
| Statiskt tryck: | 1,400 i H2O (348,7 Pa) |
| Lagertyp: | Boll |
| Fläkttyp: | Fläkt |
| Funktioner: | Automatisk omstart, skydd mot låst rotor, polaritetsskydd, hastighetssensor (tach) |
| Ingressskydd: | – |
| Driftstemperatur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Godkännande organ: | CE, cUL, UL |
| Vikt: | – |
| Serie: | TITAN |
| Detaljerad beskrivning: | Fan Blower 12VDC Rectangular/Round – 193mm L x 177mm H Ball 106.4 CFM (3.01m³/min) 3 Wire Leads |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Buller |
50,7dB(A) |
| Luftflöde | |
| Effekt (watt) | |
| Spänning - Nominell | |
| VARVTAL | |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Pelonis P1970M12BALA2A-38 fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
ADDA AD1212UB-A31GL Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
Sofasco A12038V1HBT Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
Sanyo 109L0628KJ4H05 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
Delta BCB1012GJ-01 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
Sanyo 109P0812H704 fan
Betygsatt 0 av 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.