Pelonis P1232H24BALB2A-28 fläkt
SKU:
P1232H24BALB2A-28
Fläkt 24VDC Rektangulär/rund - 120mm L x 120mm H Boll 33,0 CFM (0,93m³/min) 3 trådkablar
Kontakta oss för bulkpris
$33,00
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | P1232H24BALB2A-28 |
| Tillverkare: | Pelonis Technologies |
| Spänning - Nominell: | 24VDC |
| Luftflöde: | 33,0 CFM (0,93m³/min) |
| Buller: | 54,8dB(A) |
| Effekt (watt): | 10.92 W |
| RPM: | 4000 VARV PER MINUT |
| Bredd: | 32,00 mm |
| Fläkttyp: | Fläkt |
| Serie: | TITAN |
| Storlek / Dimension: | Rektangulär/rund - 120 mm L x 120 mm H |
| Statiskt tryck: | 1,200 i H2O (298,9 Pa) |
| Lagertyp: | Boll |
| Funktioner: | Automatisk omstart, skydd mot låst rotor, polaritetsskydd, hastighetssensor (tach) |
| Uppsägning: | 3 trådkablar |
| Ingressskydd: | – |
| Driftstemperatur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Godkännande organ: | CE, cUL, UL |
| Beskrivning: | FLÄKT FLÄKT 120X32MM 24VDC LEDNING |
| Detaljerad beskrivning: | Fläkt 24VDC Rektangulär/rund - 120mm L x 120mm H Boll 33,0 CFM (0,93m³/min) 3 trådkablar |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Uppsägning | |
| Buller |
54,8dB(A) |
| Luftflöde | |
| Effekt (watt) | |
| Spänning - Nominell | |
| VARVTAL | |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Pelonis P1232H24BALB2A-28 fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
Delta AFB0405VHA Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
ADDA AD0412HB-C5B Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
Sanyo 9WF0424H7D03 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.