Orion OD9238-48HBIP69K Fläkt
SKU:
OD9238-48HBIP69K
Orion Fans OD9238-48HBIP69K DC-fläkt IP69K 92x92x38mm 48VDC dubbla kulor 0,25A 4500RPM 100CFM kabel
Kontakta oss för bulkpris
$28,00
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | OD9238-48HBIP69K |
| Fläkttyp: | DC |
| Spänningsklassning: | 48 V |
| Luftflöde: | 100 CFM |
| Ungefärlig storlek: | 3,6 x 3,6 tum ; 92 x 92 mm |
| Ungefärlig tjocklek: | 1,5 tum ; 38 mm |
| Lagertyp: | Boll |
| Bullernivå: | 56 dBA |
| RPM: | 4500 VARV PER MINUT |
| Serie: | OD9238-IP69K-serien |
| Statiskt tryck: | 0,7 tum (H2O) |
| Vikt: | 0,44 kg |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Uppsägning | |
| Buller |
56 dBA |
| Luftflöde |
100 CFM |
| Spänning |
48 V |
| Tillverkare | |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Orion OD9238-48HBIP69K Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
ADDA AD0412HB-C5B Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
Sanyo 9WF0424H7D03 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
Delta BCB1012GJ-01 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
Delta AFB0405VHA Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
NMB 09225VE-24P-CT Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.