Orion OD9238-24HBVXE Fläkt
SKU:
OD9238-24HBVXE
Orion Fans OD9238-24HBVXE DC-fläkt 24V 92 x 92 x 38mm Vane Axial VXE-serien
Kontakta oss för bulkpris
$19,00
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | OD9238-24HBVXE |
| Fläkttyp: | DC |
| Spänningsklassning: | 24 V |
| Luftflöde: | 147,2 CFM |
| Ungefärlig storlek: | 92 x 92 mm |
| Ungefärlig tjocklek: | 38 mm |
| Lagertyp: | Boll |
| Bullernivå: | 67,1 dBA |
| RPM: | 7000 VARV PER MINUT |
| Serie: | OD9238-VXE-serien |
| Statiskt tryck: | 1,4 tum (H2O) |
| Vikt: | 0,44 kg |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Uppsägning | |
| Buller |
67,1 dBA |
| Luftflöde |
147,2 CFM |
| Spänning |
24 V |
| Tillverkare | |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Orion OD9238-24HBVXE Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
NMB BM4515-04W-B30 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
Sofasco A12038V1HBT Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
ADDA AD0412HB-C5B Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
IYPE A290-0241-T071 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.