Orion OD9238-24HBIP68 Fläkt
SKU:
OD9238-24HBIP68
Orion Fans OD9238-24HBIP68 DC-fläkt IP68 24V 100CFM 56db 4500RPM 92x92x38mm OD8032 IP68-serien
Kontakta oss för bulkpris
$14,00
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | OD9238-24HBIP68 |
| Fläkttyp: | DC |
| Spänningsklassning: | 24 V |
| Luftflöde: | 100 CFM |
| Ungefärlig storlek: | 3,6 x 3,6 tum ; 92 x 92 mm |
| Ungefärlig tjocklek: | 1,5 tum ; 38 mm |
| Lagertyp: | Boll |
| Bullernivå: | 56 dBA |
| RPM: | 4500 VARV PER MINUT |
| Serie: | OD9238-IP68-serien |
| Särskilda egenskaper: | Vattentät |
| Statiskt tryck: | 0,7 tum (H2O) |
| Uppsägning: | Ledningsnät |
| Vikt: | 0,44 kg |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Uppsägning | |
| Buller |
56 dBA |
| Luftflöde |
100 CFM |
| Spänning |
24 V |
| Tillverkare | |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Orion OD9238-24HBIP68 Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
NMB 09225VE-24P-CT Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
ADDA AD1212UB-A31GL Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
A2E200-AF05-15 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
Costech A17M23SWB MT0 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
Delta AFB0405VHA Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.