Orion OD9225-24HB fläkt
SKU:
OD9225-24HB
Orion OD9225-24HB 24V 0,15A fläkt med 2 trådar
Kontakta oss för bulkpris
$11,27
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | Orion |
| Modell: | OD9225-24HB |
| spänning: | 24V |
| Varvtal (RPM): | 2900 |
| Typ: | Axiell |
| Nuvarande: | 0.15A |
| Buller: | 35 dBA |
| Luftflöde: | 53,0 CFM (1,50 m?/min) |
| AC/DC: | DC-fläktar |
| Uppsägning: | 2 trådar |
| Storlek: | 92 mm x 92 mm x 25 mm |
| Lager: | Boll |
| Form: | Fyrkant |
| Serie: | OD9225 |
| Statiskt tryck: | 0,130 i H2O (32,4 Pa) |
| Blad_material: | Polybutylentereftalat (PBT), Fiberg |
| Ram_material: | Polybutylentereftalat (PBT), Fiberg |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Tillverkare | |
| Uppsägning | |
| Buller |
35 dBA |
| Luftflöde |
53,0 CFM (1,50 m?/min) |
| Spänning |
24(V) |
| Varvtal per minut |
2900 |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Orion OD9225-24HB Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Betygsatt 0 av 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
ADDA AD0824XB-F79DS Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
Delta BCB1012GJ-01 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
ADDA AD1212UB-A31GL Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.