Orion OD9225-12HBIP69K Fläkt
SKU:
OD9225-12HBIP69K
Orion Fans OD9225-12HBIP69K DC-fläkt IP69K 92x92x25mm 12VDC Dual Ball 0,29A 2900RPM 50CFM kabel
Kontakta oss för bulkpris
$16,00
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | OD9225-12HBIP69K |
| Fläkttyp: | DC |
| Spänningsklassning: | 12 V |
| Luftflöde: | 49,8 CFM |
| Ungefärlig storlek: | 3,6 x 3,6 tum ; 92 x 92 mm |
| Ungefärlig tjocklek: | 1 tum ; 25 mm |
| Lagertyp: | Boll |
| Bullernivå: | 35 dBA |
| RPM: | 2900 VARV PER MINUT |
| Serie: | OD9225-IP69K-serien |
| Statiskt tryck: | 0,24 tum (H2O) |
| Vikt: | 0,21 kg |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Uppsägning | |
| Buller |
35 dBA |
| Luftflöde |
49,8 CFM |
| Spänning |
12 V |
| Tillverkare | |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Orion OD9225-12HBIP69K Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
Delta BCB1012GJ-01 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Betygsatt 0 av 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
Sanyo 9WF0424H7D03 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
IYPE A290-0241-T071 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
Sanyo 109P0812H704 fan
Betygsatt 0 av 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.