Orion OD8038-12LBVXC10A fläkt
SKU:
OD8038-12LBVXC10A
Fan Tubeaxial 12VDC Square – 80mm L x 80mm H Ball 83.0 CFM (2.32m³/min) 4 Wire Leads
Kontakta oss för bulkpris
$14,00
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | OD8038-12LBVXC10A |
| Buller: | 51,0dB |
| Luftflöde: | 83,0 CFM (2,32m³/min) |
| Effekt (watt): | 6 W |
| Spänning - Nominell: | 12 VDC |
| RPM: | 4900 VARV PER MINUT |
| Uppsägning: | 4 trådkablar |
| Tillverkare: | Orion |
| Storlek / Dimension: | Fyrkantig - 80 mm L x 80 mm H |
| Bredd: | 38,00 mm |
| Statiskt tryck: | 0,500 i H2O (124,5 Pa) |
| Lagertyp: | Boll |
| Fläkttyp: | Röraxial |
| Funktioner: | Automatisk omstart, PWM-styrning, hastighetssensor (tachometer) |
| Ingressskydd: | – |
| Driftstemperatur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Godkännande organ: | cURus, TUV |
| Vikt: | – |
| Serie: | OD8038 VA |
| Nominell strömstyrka (ampere): | 0.5A |
| Spänningsintervall: | – |
| Material - Ram: | Polybutylentereftalat (PBT), glasfiberarmerad |
| Material - Blad: | Polybutylentereftalat (PBT), glasfiberarmerad |
| Livslängd @ Temp: | 50000 timmar @ 40°C |
| Detaljerad beskrivning: | Fan Tubeaxial 12VDC Square – 80mm L x 80mm H Ball 83.0 CFM (2.32m³/min) 4 Wire Leads |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Buller |
51,0dB |
| Luftflöde | |
| Effekt (watt) | |
| Spänning - Nominell | |
| VARVTAL | |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Orion OD8038-12LBVXC10A fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
EBMPAPST 3314NHH Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$43,09
SKU:
3314NHH
Delta BCB1012GJ-01 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
ETRI 125LG2282010 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
FLOWMAX A90L-0001-0396 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
Sanyo 9WF0424H7D03 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.