Orion OD8032-12LB02A fläkt
SKU:
OD8032-12LB02A
Fan Tubeaxial 12VDC Square – 80.5mm L x 80.5mm H Ball 40.0 CFM (1.12m³/min) 3 Wire Leads
Kontakta oss för bulkpris
$49,00
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | OD8032-12LB02A |
| Buller: | 31,0dB |
| Luftflöde: | 40,0 CFM (1,12m³/min) |
| Effekt (watt): | – |
| Spänning - Nominell: | 12 VDC |
| RPM: | 3000 VARV PER MINUT |
| Uppsägning: | 3 trådkablar |
| Tillverkare: | Orion |
| Storlek / Dimension: | Fyrkantig - 80,5 mm L x 80,5 mm H |
| Bredd: | 32,00 mm |
| Statiskt tryck: | 0,200 i H2O (49,8 Pa) |
| Lagertyp: | Boll |
| Fläkttyp: | Röraxial |
| Funktioner: | Sensor för låst rotor |
| Ingressskydd: | – |
| Driftstemperatur: | -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C) |
| Godkännande organ: | cURus, TUV |
| Vikt: | – |
| Serie: | OD8032 |
| Nominell strömstyrka (ampere): | 0.350A |
| Spänningsintervall: | 8 ~ 17VDC |
| Material - Ram: | Polybutylentereftalat (PBT), glasfiberarmerad |
| Material - Blad: | Polybutylentereftalat (PBT), glasfiberarmerad |
| Livslängd @ Temp: | 60000 timmar @ 40°C |
| Detaljerad beskrivning: | Fan Tubeaxial 12VDC Square – 80.5mm L x 80.5mm H Ball 40.0 CFM (1.12m³/min) 3 Wire Leads |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Buller |
31,0dB |
| Luftflöde | |
| Effekt (watt) | |
| Spänning - Nominell | |
| VARVTAL | |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Orion OD8032-12LB02A fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
FLOWMAX A90L-0001-0396 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
Sanyo 109P0812H704 fan
Betygsatt 0 av 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
ETRI 125LG2282010 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
NMB BM4515-04W-B30 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
IYPE A290-0241-T071 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.