Orion OD8025-24LS Fläkt
SKU:
OD8025-24LS
Orion Fans OD8025-24LS DC-fläkt 24V 0,08A 80x80x25mm 22CFM 0,96W 21dBA 2000RPM Ledningar
Kontakta oss för bulkpris
$6,00
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | OD8025-24LS |
| Fläkttyp: | DC |
| Spänningsklassning: | 24 V |
| Luftflöde: | 22 CFM |
| Ungefärlig storlek: | 3,2 x 3,2 tum ; 80 x 80 mm |
| Ungefärlig tjocklek: | 1 tum ; 26 mm |
| Lagertyp: | Ärm |
| Konfiguration: | Fyrkant |
| Nuvarande betyg: | 0.08 A |
| Material: | Plast |
| Maximal driftstemperatur: | 70 ¡ãC |
| Lägsta driftstemperatur: | -10 ¡ãC |
| Bullernivå: | 21 dBA |
| Effektklassning: | 0.96 W |
| Rotation: | CW Examen(er) |
| Serie: | OD8025-serien |
| Storlek: | 3,2 x 1 (80 x 25) In. (mm) |
| Hastighet: | 2000 VARV PER MINUT |
| Statiskt tryck: | 0,1 i H2O (24,9 Pa) Pa |
| Uppsägning: | Ledningsnät |
| Typ: | Fyrkant |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Uppsägning | |
| Buller |
21 dBA |
| Luftflöde |
22 CFM |
| Kraft |
0.96 W |
| Spänning |
24 V |
| Varvtal per minut |
2000 VARV PER MINUT |
| Tillverkare | |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Orion OD8025-24LS Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Betygsatt 0 av 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
FLOWMAX A90L-0001-0396 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
IYPE A290-0241-T071 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
NMB BM4515-04W-B30 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
EBMPAPST 3314NHH Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$43,09
SKU:
3314NHH
A2E200-AF05-15 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.