Orion OD8025-24HBIP69K Fläkt
SKU:
OD8025-24HBIP69K
Orion Fans OD8025-24HBIP69K DC-fläkt IP69K 80x80x25mm 24VDC Dual Ball 0.12A 3300RPM 40CFM Ledningstråd
Kontakta oss för bulkpris
$19,00
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | OD8025-24HBIP69K |
| Fläkttyp: | DC |
| Spänningsklassning: | 24 V |
| Luftflöde: | 40 CFM |
| Ungefärlig storlek: | 3,2 x 3,2 tum ; 80 x 80 mm |
| Ungefärlig tjocklek: | 1 tum ; 25 mm |
| Lagertyp: | Boll |
| Bullernivå: | 33 dBA |
| RPM: | 3300 VARV PER MINUT |
| Serie: | OD8025-IP69K-serien |
| Statiskt tryck: | 0,23 In (H2O) |
| Vikt: | 0,19 kg |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Uppsägning | |
| Buller |
33 dBA |
| Luftflöde |
40 CFM |
| Spänning |
24 V |
| Tillverkare | |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Orion OD8025-24HBIP69K Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
Delta AFB0405VHA Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
NMB 09225VE-24P-CT Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
ETRI 125LG2282010 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
Sanyo 109P0812H704 fan
Betygsatt 0 av 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
Sanyo 9WF0424H7D03 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
ADDA AD0824XB-F79DS Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.