Orion OD8015-12MB Fläkt
SKU:
OD8015-12MB
Orion Fans OD8015-12MB DC-fläkt fyrkant 12V 80x80x15mm 23CFM 26dBA 2500RPM Ledningar
Kontakta oss för bulkpris
$16,85
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | OD8015-12MB |
| Fläkttyp: | DC |
| Spänningsklassning: | 12 V |
| Luftflöde: | 23 CFM |
| Ungefärlig storlek: | 3,2 x 3,2 tum ; 80 x 80 mm |
| Ungefärlig tjocklek: | 0,6 tum ; 15 mm |
| Lagertyp: | Boll |
| Konfiguration: | Fyrkant |
| Nuvarande betyg: | 0.05 A |
| Material: | Plast |
| Maximal driftstemperatur: | 80 ¡ãC |
| Lägsta driftstemperatur: | -20 ¡ãC |
| Bullernivå: | 31,1 dBA |
| Effektklassning: | 0.6 W |
| RPM: | 2725 VARV PER MINUT |
| Serie: | OD8015-serien |
| Storlek: | 3,2 x 0,6 (80 x 15) In. (mm) |
| Hastighet: | 2500 VARV PER MINUT |
| Statiskt tryck: | 0,07 In (H2O) |
| Uppsägning: | Ledningsnät |
| Typ: | Fyrkant |
| Vikt: | 0,17 kg |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Uppsägning | |
| Buller |
31,1 dBA |
| Luftflöde |
23 CFM |
| Kraft |
0.6 W |
| Spänning |
12 V |
| Varvtal per minut |
2500 VARV PER MINUT |
| Tillverkare | |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Orion OD8015-12MB Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
ADDA AD0824XB-F79DS Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
NMB BM4515-04W-B30 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Betygsatt 0 av 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
NMB 09225VE-24P-CT Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
Costech A17M23SWB MT0 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
A2E200-AF05-15 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.