Orion OD6025-12HBIP69K Fläkt
SKU:
OD6025-12HBIP69K
Orion Fans OD6025-12HBIP69K DC-fläkt IP69K 60x60x25mm 12VDC dubbla kulor 0,15A 4000RPM 25CFM kabel
Kontakta oss för bulkpris
$18,00
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | OD6025-12HBIP69K |
| Fläkttyp: | DC |
| Spänningsklassning: | 12 V |
| Luftflöde: | 25 CFM |
| Ungefärlig storlek: | 2,4 x 2,4 tum ; 60 x 60 mm |
| Ungefärlig tjocklek: | 1 tum ; 25 mm |
| Lagertyp: | Boll |
| Bullernivå: | 30 dBA |
| RPM: | 3975 VARV PER MINUT |
| Serie: | OD6025-IP69K-serien |
| Statiskt tryck: | 0,22 In (H2O) |
| Vikt: | 0,14 kg |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Uppsägning | |
| Buller |
30 dBA |
| Luftflöde |
25 CFM |
| Spänning |
12 V |
| Tillverkare | |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Orion OD6025-12HBIP69K Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
Costech A17M23SWB MT0 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
A2E200-AF05-15 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
ADDA AD0412HB-C5B Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
NMB 09225VE-24P-CT Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Betygsatt 0 av 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.